İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hakkımda

Buraya güzel bir yazı girebilirdim. Fakat buraya geldiğimde bir kimseydim. Buradan gittiğimde de bir kimse olarak kalacağım. Amacım, daha iyi bir kimse olabilmek. Bu yüzden beni en güzel şekilde yazdıklarım anlatabilecek.

Yine de buraya bir şeyler girmek gerekiyorsa bilin ki: Küçüktüm, süründüm; büyüdüm ve boş bir yol bulup yürümeye çabalarken buldum kendimi. Ne ona ne de buna değerek zaman kaybetmek istemedim.

İnsanların arasına karışmaktan özellikle imtina ettim ve bunu yapmaya devam ediyorum. Onlarla iç içe olmak karışık meyve suyu olmaktan öteye gitmez. Meyveler toplanıp bir araya gelir ama o meyvelerden geriye sadece bir tat kalır. Ben yoluma tek meyve olarak devam etmek istiyorum. Rüzgarın her çarpışında tadım ne kadar değişse de özümü korumak istiyorum.

Değişikliklere sonuna kadar açığım. Her alanda az da olsa bilgim olsun isterim. Saatlerimi Wikipedia’da geçirdiğim çok oldu. Şimdilerde onun da benim için yetersiz kaldığını anlayıp İngilizcemi geliştirmek için uğraş veriyorum. Her şey değişebilmek için.

Herhangi bir üniversitenin herhangi bir fakültesinde herhangi bir bölümü okuyorum. Okumanın beni geliştirdiğinde inanıyorum. Bu yüzden beni herhangi bir zamanda herhangi bir üniversitenin herhangi bir fakültesinde herhangi bir bölümü okurken görebilirsiniz.

Ayrıca, kimsenin beni benden daha çok üzmediğini hatırlayıp kendime kızıyor ve böyle bir şey yaptığım için hayal kırıklığına uğrayıp sonunda üzülerek bir paradoksun içine de kolaylıkla sürüklenebiliyorum.

Ve de, kesinlikle bedenleriyle ilgilenmeyip ruhlarını sevdiğim insanlar var. İşte onları gerçekten seviyorum.

Bunlar seni tanımam için yardımcı olmadı, bana daha fazla şey anlat diyorsanız yazdıklarımı okuyun. Her zaman dediğim gibi; ben yazdıklarım kadarım!