İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

English Ninjas İndirim Kodu (%70) ve Hediye Kodu

İngilizce konuşma pratiği yapmak ister misiniz? İşte bunun için English Ninjas iyi bir seçenek olabilir. English Ninjas bir çevrim içi eğitim platformudur. Ana dili İngilizce olan eğitmenler ile İngilizce dil öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Sitemize özel, english ninjas hediye kodu ve english ninjas indirim kodu olarak histasyon‘u kullanabilirsiniz. Böylece 10 dakikalık derse ücretsiz bir şekilde erişebilecek, ayrıca aşağıdaki oranlarda indirimlerden faydalanabileceksiniz:

  • 12 aylık paketlerde 70% indirim,
  • 6 aylık paketlerde 50% indirim,
  • 3 aylık paketlerde 40% indirim.

English Ninjas İngilizce konuşmanızı geliştirmenin en etkili yolunu sunuyor: Bolca pratik! Ne kadar pratik yaparsanız o kadar gelişirsiniz. Siz daha iyi konuşun diye, anadili İngilizce olan eğitmenler ile çalışıyor ve kullanıcılarına özel içerikler hazırlıyor.

English Ninjas’ta girdiğiniz derslerinizin tamamı kaydedilir. Böylece geçmişte yaptığınız hataları tekrar izleyerek, sonraki konuşmanızda bir daha yapmazsınız. Ders bitiminde eğitmeniniz sizi puanlar. “Gelişim Raporu” üzerinden derslerinizin verimini takip edersiniz.

Kısa bir süreliğine okuyucularımıza özel, yıllık paketlerde %70 indirim fırsatı ve 10 dakikalık ücretsiz online İngilizce derse erişebileceksiniz.

English Ninjas’ın Avantajları Nelerdir?

English Ninjas ile ana dili İngilizce olan eğitmenlerle, dilediğiniz konuda ve mesleki yeterlilikte bire bir dersler alabileceğiniz bir platform. Ancak özelliklerini say say bitiremeyiz. Yine de şöyle bir listeleme yapmaya çalışalım.

1. Eğitmenlerinin tamamının ana dili İngilizce’dir.
2. Hem websitesi ile hem de Android ve IOS uygulamaları ile pratik yapabilme imkanı.
3. İsteğe bağlı olarak sesli veya görüntülü konuşabilme özelliği.
4. Konuşurken eğitmenler ile yazışabilme özelliği.
5. Eğitmenler her konuşmanın sonunda sizi değerlendirir ve eksikliklerinizi size bildirir.
6. Görüşmelerinizi daha sonra izlemek için kaydedebilir ve böylece geriye dönerek hatalarınızı görebilirsiniz. Ayrıca “Gelişim Raporu” bölümünden gelişiminizi takip edebilirsiniz.
7. İlgi alanlarına göre eğitmen seçebilirsiniz.
8. Nerede ve nasıl bir şekilde konuşmanız gerektiğine siz karar verirsiniz.
9. 7/24 konuşabileceğiniz öğretmen bulabilirsiniz.
10. 30 saatlik konuşmanın sonunda bir sertifikaya sahip olabilirsiniz.
11. Gelişmiş konular (Topics) bölümü ile çalışmak istediğiniz ve ilgi alanınızı giren bir konudaki makaleyi açabilir ve bir eğitmen ile birebir olarak bu makale üzerinden ders çalışabilirsiniz.
12. %70’e kadar indirimden faydalanabilir ve uygun bir fiyata İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Elbette özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Daha birçok özelliğe ulaşabilmek için English Ninjas’ı keşfe çıkabilirsiniz. Abonelik paketlerini kendinize göre ayarlayabilmeden tutun, öğretmenleri belli saatlerde rezerve edebilmeye kadar birçok özellik sizi belkiyor. İsteğe bağlı olarak, günlük 10, 20, 30 veya 60 dakikalık paketler satın alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemize özel English Ninjas indirim kodu ve ayrıca English Ninjas hediye kodu olan histasyon ile English Ninjas’a kaydolmak. Böylelikle hem ücretsiz bir şekilde 10 dakikalık deneme dersine sahip olacak hem de abone olmak istediğinizde bu indirimlerden faydalanabileceksiniz. Evde İngilizce öğrenmek için düşünülmüş en etkili yöntemlerden biri olduğunu düşündüğümüz konuşma pratiği ile İngilizce öğrenme yönteminin tadını çıkarmanızı umuyoruz.

English Ninjas Nasıl Kullanılır?

English Ninjas kafa karıştırıcı sitelerden biri değil. Oldukça basit bir arayüz sayesinde yapmak istediğiniz her şeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Menüde yer alan ‘hediye kodu’ sekmesine tıklayarak histasyon kodunu kullanabilir ve böylelikle 10 dakikalık hediye derse erişebilirsiniz. Ayrıca sitemize özel kod ile abonelik sekmesinden %70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Daha sonrasında yapmanız gereken tek şey ana sayfaya gidip eğitmenler ile İngilizce konuşmanın tadını çıkarmak olacak. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki, size ait English Ninjas referans kodu ile abonelik başlatan her kullanıcı başına abone olurken verdiğiniz paranın 20 dolarına geri sahip olabiliyorsunuz. Böylece English Ninjas’ı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilme şansınız da bulunmaktadır.

Buraya tıklayarak English Ninjas özel sayfamıza giderek kaydolabilirsiniz. 10 dakikalık hediye ders ve %70’e varan indirimler siz okuyucularımızı bekliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir