İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cambly Ücretsiz Deneme Dersleri

Yeni bir dil öğrenmek için çabalayan öğrenciler arasında Cambly’i duymayan pek yoktur diye düşünüyoruz. Cambly ücretsiz deneme dersleri ve etkili reklam stratejileri ile Türkiye’de büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Bunun en büyük nedeni arz-talep dengesiydi elbette. Ülkece 10 yıl boyunca zorunlu olarak İngilizce dersleri almamıza rağmen İngilizce öğrenemeyeceğimiz bir sistemle büyüdük. Hatta diyelim ki, bu eğitim sistemimizde oldu da birileri C1 seviyesine kadar geldi. İşte o seviyede bile birçoğumuz İngilizce konuşamıyoruz.

Bu nedenle İngilizce konuşma pratiği yapabileceğimiz uygulamalara ülkece mecbur kaldık. Önümüzde birçok alternatif olmasına rağmen, ilk başlardan itibaren reklama ve Türkçe desteğine önem veren Cambly, Türkiye’de en uzun süreli başarıya ulaşan program olmayı başararak, hem her geçen gün ününe ün kattı hem de büyüyen marka değeri sayesinde rakiplerini etkisiz bıraktı. Bu yazımızda da günümüzdeki en ünlü İngilizce konuşma uygulaması Cambly’den ücretsiz deneme dersine katılabilmeniz için yapmanız gerekenleri ve tavsiyelerimizi anlatacağız. Ancak yine de daha en baştan Cambly ücretsiz deneme dersi için şu referans kodunu verelim: YAZAMAZ

YAZAMAZ Cambly referans kodu sayesinde 15 dakikalık deneme dersine ücretsiz olarak katılmaya hak kazanırsınız. Kodu paylaştığımız ve ayrıntılı olarak anlattığımız yazıya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Cambly Nedir?

Cambly, bir çevrimiçi eğitim programının adıdır. Cambly anadili İngilizce olan eğitmenler ile İngilizce öğrenmek isteyen öğrencileri bir araya getiren bir aracı programdır. Bu şekilde çalışan programlar arasında Türkiye’de hizmet veren en iyi ve en kurumsal programdır. Bunu kullanıcı yorumlarından da açık bir şekilde anlayabilirsiniz.

Ne var ki, Cambly her bütçeye göre bir program değildir. Dil öğrenmek pahalı bir uğraştır ve eğer bu dili anadil olarak konuşulan ülkelerdeki eğitmenlerden öğrenmek istiyorsanız buna göre ücretler ödemeniz gerekiyor. Bu yüzden şahsi tavsiyemiz İngilizce’de orta seviyeye geldikten sonra çalışmalarınıza bu programla devam etmeniz yönünde. Başlangıç seviyesinde iken bu programı denemediğimiz için İngilizce’ye yeni başlayanlar için bu program hakkında tavsiye verip yorum yapamıyoruz. Umduğunuzu bulabilmeniz için istekli ve programlı çalışmalısınız. Dil nankördür. Bunun farkında olan Cambly de satın alımları belli çalışma düzenlerine göre ayarlamış. Umarız sizin için faydalı bir uygulama olur. Unutmayın ki, kimsenin elinde sihirli değnek yok ve Cambly’i kullanırken yoğun bir şekilde çalışmak zorundasınız.

Cambly Ücretsiz Deneme Dersi için Cambly Referans Kodu

Cambly, referans veya bir diğer adla davet sistemini kullanarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran uygulamalardan biridir. Cambly’e ilk üye olduğunuzda Cambly sizin ücretsiz olarak kendi sistemi hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için 5 dakikalık hediye/ücretsiz kullanım hakkı verir. Referanssız bağlantı üzerinden üye olduğunuzda bu 5 dakikayı kullanabilir veya menüye tıklayıp oradan referans kodu sayfasına gidip YAZAMAZ kodunu ilgili kutucuğa yazıp uygula’ya tıklarsanız ücretsiz dakika sayınız 15 dakikaya yükselir.

Ancak kesinlikle 15 dakikaya sahip olmak isterseniz Cambly’e referanslı bağlantı üzerinden kaydolmanızı tavsiye ederiz. Referanslı bağlantı ile kaydolduktan sonra anasayfada 5 dakikalık deneme dersini başlatın, yazısı çıkıyorsa referans kodunu menüden “referans kodu” sayfasına tıklayarak girin ve uygulayın. Bu işlem sonrasında artık 15 dakikalık deneme dersini başlatın, yazısını anasayfada görmeniz gerekecektir. Eğer böyle olmuyorsa lütfen kod ile ilgili yazımızı okuyun veya Cambly ekibi ile iletişime geçin.

Cambly İndirim Kodu

Cambly her dönem birbirinden farklı indirim kodları verir. Unutulmamalıdır ki, indirim kodu ile referans kodu birbirinden farklı kavramlardır. Referans kodu, ücretsiz deneme derslerine girmenize imkan sağlar iken, indirim kodu ise satın almalarınızda indirim sağlayabilmeniz içindir. Cambly indirim kodlarını düzenli olarak kayıt olurken kullandığınız mail adresine yollar. Cambly’in gönderdiği mailleri takip ederek size uygun gelen oranda indirim kodunu kullabilirsiniz. Bu yüzden burada size indirim kodu vermeyip sizi Cambly’den gelen mailleri takip etmeye yönlendiriyoruz. Bu arada Cambly’in verdiği en yüksek indirim yıllık alımlarda %60’tır.

Yazımızı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. histasyon.comda bu ve buna benzer daha birçok yazıya ulaşabilirsiniz. Size dil öğrenme yolunda başarılar dilerken son olarak, Cambly’e YAZAMAZ referanslı kod üzerinden kayıt olmak isteyenler buradan Cambly’e ulaşabilirler. Esen kalın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir