İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cambly Referans Kodu İle 15 Dakika Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz İngilizce pratik yapmak ister misiniz? İşte bunu yapmanın bir yolu.
YAZAMAZ Cambly referans kodu ile Cambly’e kaydolduktan sonra Cambly’de anadili İngilizce olan öğretmenlerle konuşma pratiği yapabilirsiniz. 15 dakikalık ücretsiz deneme dersi için aşağıdaki butonu kullanarak Cambly’e gidebilir ve kolayca kaydolarak kendinizi test edebilirsiniz. Ücretsiz deneme dersine ulaşabileceğiniz Cambly referans kodu olan YAZAMAZ’ı barındıran bağlantı için (eğer henüz üye olmadıysanız) aşağıdaki butonu kullanın. Eğer referanssız üye olduysanız, menüde yer alan “referans kodu” sekmesine tıklayın ve açılan sayfadaki kutucuğa YAZAMAZ yazarak uygulaya tıklayın. Üye olmak için aşağıdaki butonu kullanın (dikkat: emailin altında yazan YAZAMAZ şifre değil, referans kodudur. Ücretsiz 15 dakikaya hak kazanmak için sadece emailinizi girin ve YAZAMAZ’ın yer aldığı kutucuğa dokunmadan devam edin.)

Kayıt olurken yukarıdaki referanslı linki kullanmanız halinde 15 dakikalık Cambly ücretsiz deneme dersine sahip olacaksınız. Ancak herhangi bir referans kodu kullanmadan kayıt olduysanız ve anasayfanızda 5 dakikalık deneme dersini başlatın yazısı görünüyorsa, kayıttan sonra da Cambly referans kodu olan “YAZAMAZ”ı kullanabilir ve anadili İngilizce olanlarla İngilizce konuşma pratiği yapmak için 10 dakikaya daha sahip olarak, toplamda 15 dakikaya ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede odanızdan dahi çıkmadan, evinizin rahatlığıyla İngilizce’yi anadili İngilizce olan eğitmenlerle birlikte deneyimlemiş olacaksınız.

Cambly, özellikle IELTS’de 8 ve üzeri puan almanıza yardımcı olmak ve ana dili İngilizce olan kişilere görüntülü sohbet yoluyla anında erişmenizi sağlamak için tasarlanmış, dünyada kullanılan en etkili e-eğitim platformlarından biridir. Seçkin eğitmenleri sayesinde Türkiye’de en çok kullanılan konuşma pratiği odaklı bir dil platformu olan Cambly’de konuşma becerileri, telaffuz ve geliştirmek istediğiniz diğer İngilizce odaklı becerileri günlük tekrarlar sayesinde geliştirebilirsiniz.

Cambly Referans Kodunu Nasıl Kullanırım?

  1. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak üye olun: http://cambly.com/invite/YAZAMAZ
  2. Üye olduktan sonra menüye gidin ve referans kodu bölümünü tıklayın, Şimdi YAZAMAZ kodunu uygulayabilirsiniz.

Kodu uyguladıktan sonra anasayfada “15 dakikalık denemeyi başlatın” yazısını görüyorsanız Cambly referans kodu başarılı bir şekilde uygulanmıştır. Ancak yukarıdaki yöntemi denedikten sonra, halâ 5 dakikalık deneme dersine sahipseniz okumaya devam edin.

Cambly Referans Kodu Neden Çalışmıyor?

Cambly’nin yönlendirme kodunu, yani referans kodunu kullanmadan önce e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı doğrulamanız gerekebilir. Eğer kodunuz çalışmıyorsa bunları doğrulayarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Cambly uygulamasını daha önce kullandıysanız veya halihazırda bir hesabınız varsa yönlendirmeden ücretsiz dakika alamaz ve bir kez daha referans kodunu kullanarak Cambly ücretsiz deneme dersine giremezsiniz. Ancak farklı bir cihaz (telefon, tablet veya bilgisayar) ve eposta adresi kullanarak yeni bir hesap açabilir ve YAZAMAZ referans kodunu kullanarak yeni bir ücretsiz deneme dersine girebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki sorunlar sizde yoksa ve referans kodunu hala kullanamıyorsanız lütfen birkaç saat bekleyin ve referans kodunu uygulamada veya web sitesinde tekrar uygulayın. Bu süreçte anasayfadaki deneme dersinizin dakikalarına da bakabilirsiniz. Eğer 15 dakikalık denemeyi başlat yazısını görüyorsanız kodunuz çoktan kabul edilmiştir. Ücretsiz deneme dersine istediğiniz zaman girebilirsiniz.

Her kullanıcı sadece bir referans kodu kullanabilir. Cambly referans kodları her ip adresi, telefon numarası ve e posta adresi için sadece bir kez kullanılmak üzere kodlanmıştır. Cambly referans kodunu kullanamıyorsanız Cambly destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cambly Nasıl Kullanılır?

kaydolduğunuzda, Cambly’yi denemeniz için 15 dakika sürecek derse otomatik olarak hak kazanacaksınız. Deneme dersi için referans kodu bölümünden YAZAMAZ kodunu uygulayarak da ücretsiz derse hak kazanabileceğinizden yukarıda bahsetmiştik.

Kayıt işlemini e-postanızla ve YAZAMAZ kodu ile tamamladığınızda aşağıdaki resimde yer aldığı şekilde ana sayfayı göreceksiniz.

Anasayfadan “15 dakikalık denemeyi başlat“ı tıklamanız ve ardından bir öğretmeni aramanız gerekir. Böylece 15 dakika boyunca anadili İngilizce olan bir öğretmenle İngilizce konuşmayı deneyimleyebilir ve içinizdeki cevheri ortaya çıkarabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Yağmur Tozu Yağmur Tozu 22/04/2020

  Kullanacaklar için güzel bir kampanya olmuş.

  • Numan Sensei Numan Sensei Yazar | 22/04/2020

   Evet, bayağı kullanan oldu. Hatta beğenip satın alma işlemi yapanlar da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir