İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bcvc Sıkça Sorulan Sorular

Bcvc hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmek için bu yazıyı sonuna kadar okuyun. Başlarda bcvc üyeliği açmak isteyebilirsiniz. Ancak, asla açmamanız gerektiğini ilerleyen satırlarda görececeksiniz. Bu yazımda bcvc’nin hikayesini ele aldım. Referansı olduğum kullanıcıların durumuna aşağıda istatistiki verilerle değindim. En detaylı bc.vc rehberi için iyi okumalar.

Bc.vc bir url kısaltma sitesidir. Kısaltmış olduğunuz linklere tıklayan olursa bunun karşılığında cüzi bir miktar gelir elde edersiniz. Linkleri tek tek kısaltabileceğiniz gibi, otomatik çevirme eklentisini kullanarak tüm linklerinizin otomatik çevirilmesini de sağlayabilirsiniz. Böylece sitenizdeki herhangi bir linke yapılan tıklamalardan bile para kazanabilirsiniz.

Geniş raporlama sistemiyle istatistiklerinizi ve kazançlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Kazancınız 10$ dolar limitine ulaştığında bitcoin, paypal, payoneer veya banka hesabınıza haftalık olarak aktarabilirsiniz.

Türkiye’de her 1000 gösterim için $4.20 vermektedir. Bc.vc sitesinde 1000 gösterime 4.20$ (dolar) para verilmesi, bir link kısaltma servisi için son derece iyi bir orandır. Ayrıca bu oran Türkiye’ye özeldir. Gelişmiş ülkelerden gelen tıklamalarla daha yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bc.vc her ip adresi için 24 saat içerisindeki ilk gösterimi için ödeme yapar. Yani bir kullanıcı 24 saat içerisinde birden fazla gösterim yaparsa bunlar için ödeme alamazsınız. Bu ip adresleri 24 saat sonra sistemden silinir ve o ip adresi için yeniden kazanç elde edebilirsiniz.

Örneğin bc.vc/Fw7PjXJ bağlantısına tıklarsanız öncelikle sizi şu ekran karşılar:

Burada 5 saniyelik bir geri sayım olur. Ve bu 5 saniyelik geri sayımın ardından ekran şöyle olur:

Burada ise “Get link!” butonunu görüyorsunuz. Ben telefonumu İngilizce kullandığım için sizde “Reklamı geç” gibi bir yazı görünebilir. İşte o butona tıklayıp hemen ardından geri tuşuna basarsanız doğrudan asıl linke ulaşırsınız. Eğer o butona tıkladıktan hemen sonra geri tuşuna basmazsanız sizi bir veya birkaç farklı siteye yönlendirecektir.

Örneğimizdeki asıl link sitemin (histasyon.com) anasayfasıydı. bc.vc/… diye başlayan bir linke tıkladığınızda kendinizi herhangi bir sitede bulabilirsiniz. Öncelikle yukarıdaki ekran görüntülerini aldığım bcvc.live sitesine, ardından “get link” veya “reklamı geç butonuna bastıktan sonra” başka bir yönlendirme sayfasına, yani ww2.ouo.today adlı bağlantıya ve son olarak da ulaşmak istediğiniz asıl bağlantıya ulaşabileceksiniz.

Kitap, oyun, film indirme sitelerinde sık sık rastladığınız bc.vc’nin hikayesi tam olarak bu. Ben de bu özelliğini yeni keşfettim ve bir hesap açarak denemek istedim. Hesap açma işlemlerinde sadece e-posta, isim ve şifre istiyor. Kafanızdaki bc.vc nasıl hesap açılır, sorusunu da giderdikten sonra asıl soru(n)lara geçelim.

Bcvc sitesi hakkında sıkça sorulan sorular

Bcvc nedir? Bcvc Nasıl çalışır?

Yukarıda değinmiştik ama sorular bölümünde de yeniden değinelim. Bcvc bir url kısaltma servisidir. Websitelerinde yer aldığı şekilde: a modern URL shortener. Siz bc.vc/… uzantılı bir bağlantıyı paylaşır ve bu bağlantının yönlendirmelerinde gösterilen reklamlar sayesinde para kazanırsınız.

Bcvc güvenilir mi?

Bcvc kimilerine göre güvenilir, kimilerine göre ise sahtekar veya dolandırıcı bir site. Şöyle ki, internette bc.vc bazı müşterilerine sorunsuz ödeme yapıyor veya bc.vc ödeme yapmıyor gibi birbiriyle çelişen birçok yazı görebilirsiniz. Hatta bir çok kullanıcının bcvc para çekme limiti olan 10$ bandına ulaştığında sebepsiz yere banlandığına dair bir çok yazı da okudum. Daha da ileriye gidiyorum: aşağılarda paylaşmış olduğum referanslı linkten kaydolup 9.8$ kazanç elde edip para çekme limitine ulaşımasına izin verilmeyip banlanan bir kullanıcıya da bizatihi şahit oldum. Benim açımdan güvenilir bir site değil.

Bcvc ne kadar kazandırıyor?

Birçoğumuzun odaklandığı nokta bu. Bc.vc’ye kaydolursam ne kadar kazanırım? Bu elbette sizin linklerinize tıklanma sayısına bağlı. Google aramalarında bcvc hızlı para kazanma veya bcvc bot gibi başlıklardaki sistemleri kullanarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ancak ben şu ana kadar böyle bir girişimde bulunmuş değilim. Türkiye’de 1000 tıklanma başına 4.2$ veren bc.vc’de para kazanmak bir hayli zor gözüküyor. Ki zaten, her bin tıklamaya 4.2$ vermiyor. Sistemin kendi işleyişi her bin tıklamaya 4.2$ vermeyi engelliyor. Bazen 3$ın altına düştüğü bile oluyor. İlk hafta canım cicim günleri olduğu için 4.2$yi görebilirsiniz. Ancak sistem çoğunlukla 4.2$’ın altında verir.

Ayrıca sitenin sunduğu referans sistemi ile siteye çektiğiniz her kullanıcı için o kullanıcının kazandığının %10 kadarını siz de kazanırsınız. Benim referans bağlantımdan siteye 20 kişi ulaşmış ve toplam 10$ kazanmışlar. Zaten biri 9.8$ kazanıp banlanan kullanıcıydı. 18 kullanıcı ise hiç para kazanamadı. Yani siteye üye olup çabalamadılar. Biraz gerçekçi olalım. Herkes kazanmaz.

Bcvc’den nasıl para kazanılır?

Yukarıda da bahsettiklerimi en kısa şekilde özetlecek olursak;

 • Link kısalt.
 • Çeşitli mecalarda paylaş.
 • Linklere tıklama al.
 • Tıklandığın kadar kazan.
 • 10$a ulaşınca paranı çek.

Ayrıca sadece url kısaltarak değil, arkadaşlarınızı bu siteye çekerek ve websitenize kodunu yerleştirerek de para kazanabilirsiniz.

Bcvc link atlama / geçme, bcvc link nasıl geçilir?

Yukarıda bunu resimli bir şekilde açıklamıştım. Kısaca, ekrandaki geri sayımdan sonra ‘reklamı geç’ veya ‘get link’ butonuna basın ve geri tuşuna basın. Hemen geri tuşuna basın ki sizi reklam sayfalarına yönlendirmesin. Bcvc’nin yönlendirdiği sayfalardan virüs kapma ihtimaliniz var. bcvc.live gibi yönlendirme sitelerine pek uğramamanız tavsiye olunur.

Bc.vc müşteri hizmeleri/destek hizmetleri nasıl?

Tek kelimeyle rezalet ötesi. Sırf hızlarını merak ettiğim için gayet makul bir şeyler yazdım. Ancak cevabımı 4 gün sonra çok iğrenç bir şekilde, tek kelimeyle aldım. Müşteri hizmetleri insanlığın henüz mağaraya ulaşamamış hali. Bu yüzden müşteri hizmetlerine işiniz düştüyse umutlu bir bekleyişe kapılmayın derim.

Bcvc para kazanma hilesi, bcvc para kazanma taktikleri nelerdir?

Çeşitli bot uygulamaları kullanılarak bc.vc hilesi yapabilirsiniz. En güzel taktik ise bir arkadaş grubundaki herkese bc.vc kullandırıp her gün birbirinize tıklama yapmak olacaktır. Bunun için arkadaş çevreniz oldukça geniş olmalı. Aksi taktirde bcvc altyapısı birçok botu tespit edebilmekte ve bu da banlanmanıza neden olabilmektedir.

Kimler bc.vc kullanmalı?

Bu işte bedava kitap, oyun, film linki sunan siteler en yüksek kazancı yakalayanlardır. Sizin de böyle bir siteniz varsa hiç durmadan deneyin derim. Aynı zamanda forum, sözlük, telegram kanal ve gruplarında aktif olanlara önerebilirim. Ancak paranızı çekemeden banlarlasalar sorumluluk kabul etmem.

Bcvc para ödemerini nasıl yapıyor?

Bc vc ödeme yöntemleri arasında Payoneer, Bitcoin ve Banka hesabı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan ödeme limitlerine ulaşan kullanıcılar her 7 günde bir ödemelerini alabilirler. Ancak para kazanma limitlerinin öteki sitelere göre yüksek olduğunu belirteyim.

 • Banka Hesabı: 10.00$
 • Bitcoin: 10.00$
 • Payoneer: 50.00$

Bc.vc’ye reklam verebilir miyim?

Evet. Sadece reklamlı linkleri paylaşamakla kalmayıp bc.vc’ye reklam da verebilirsiniz. Bedeli ise 1000 görüntüleme başına 0.50$

Site sahibinin tavsiyesi nedir?

Ve işte geldik kıymetli soruya. Bc.vc gibi siteler, sistemler, şirketler musluk siteleri, sistemleri veya şirketleridir. Musluktaki damlaları size verip asıl resme kendileri sahip olurlar. Sizin 10$ kazandığınız bu sistemde musluk sahibi en az 100$ kazanır. Siz para kazandığınızı zannederken, aslında musluk sahibi için çalışmış ve onu zengin etmiş olursunuz. Siz minik minik, tırnaklarınızla kazıyarak ulaştığınız noktaya onlar sizin sayenizde hiçbir emek harcamadan ulaşırlar. Bu tür sistemlerde musluk sahibi sizin sırtınıza biner ve size verdiği miktar da binme ücretidir. Sokağa çıkıp su satsanız 1 saatte kazanacağınız parayı bc.vc gibi sistemlerde haftalarca kazanamayabilirsiniz. Hatta kullanıcıların çoğu para çekme limitine ulaşamadan pes eder ve zamanını bir paravan şirket uğruna feda etmiş olur.

Eğer tavsiyeme kulak asacak olursanız bu işe hiç girmeyin derim. İnternetten kolay para kazanmak gibi şeylere de inanmayın. Her işin bir cefası vardır. İnternetten kolay para kazandıracak yöntemleri ya siz icat etmelisiniz, ya da başkaları icat ettiği için haberdar değilsiniz. Bc.vc’den medet ummayın. Gerçekten tam bir zaman israfıdır. Bir siteniz varsa en güzeli Google’dan Adsense reklamları almaktır. En garanti ve güzel yöntem budur. Neredeyse bütün siteler bu reklam sistemini kullanır. Para kazanması da bc.vc gibi sitelere nispeten daha kolaydır. Hatta bir site açarak insanlarla faydanız dokunurken bir yandan da cüzi miktarlar kazanabilirsiniz.

Her şeye rağmen bc.vc’yi denemek istiyorsanız sizi buradan alalım. Fakat son olarak şunu da belirtmeliyim ki, az önceki linkten referansı olduğum bir kişinin kazancı 9.8$’da durdu. Yani para çekme limitinin 0.2$ aşağısı. Referansı olduğum öteki 21 kişinin ise henüz hiçbir kazancı yok. Az önce gördüğünüz bcvc ana kayıt sayfasına giden link benim referanslı linkimdir. Kendisini kazanç için kullanmamakla beraber sadece bc.vc’ye referansımdan gidenlerin ne halde olduklarını görmek için kullanıyorum. Zira aylardır getirisi 1.04 $ ve 10 dolar olmadan da çekilemiyor.

Referanslı linkten şu ana kadar 26 kişi kaydoldu. 23’ü tek kuruş bile kazanamadı. 1 kişi 9.8$’da banlandı. 1 kişi 0.4$ ve 1 kişi de 0.2$ kazanç elde etti. Ben ise 1.22$’da bırakmıştım. Yani 24 kişi toplam 11.46$’lık para kazandı. Ancak hiçbiri parasını çekemedi ve bu paralar bc.vc’ye kaldı. İşte link kısaltma siteleri bu mantıkla işliyor. Buralardan para kazanmak oldukça zor. Hiçbir zaman hiçbir kimseye tavsiye etmedim, etmem. Eğer sen de buraya kadar okuduysan pubiza.com ve tr.link hakkında yazdığım yazıya da göz atabilir ve son kararını daha net bir şekilde verebilirsin. Destek olmak için bir yorum bırak.


! Bu yazı bcvc’yi karalama yazısı değildir. Benim bu firmayla herhangi bir bağlantım ve ilgim veya bu firmaya karşı bir nefretim bulunmamaktadır. Anlattıklarımın bir çoğu çeşitli sitelerde halihazırda yer alan bilgilerdir. Site kendi karizmasını yıllar önce çizmiş olup, benim çiziğime ihtiyacı yoktur. Bu yazının binlerce kişi tarafından beğenilerek okunmuş, okunuyor olması da bunun bir kanıtıdır. !


İnternetten para kazanma ile ilgili daha fazla içeriğe erişmek istiyorsanız aşağıdaki etiketi takipte kalın. Kafanızda sorular kaldıysa yorum yazmaktan çekinmeyin.

2 Yorum

 1. Ice1 Ice1 31/03/2020

  Aynen dediklerine katılıyorum.Mail attığınız zaman ukalâ ve aşırı sığırca cevap veriyorlar.Hatta yazdığınız maili bile doğru düzgün okumaktan âciz kendileri.

 2. yusuf321 yusuf321 07/04/2020

  Dolandırıcı bir site. Net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir